www.
برخی از مشترکین سرورهای اختصاصی :

انتقال دامنه

برای انتقال دامنه خود به نانوپارس چنانچه قبلاً در رجیسترار Resellerclub بوده باشید نیازی نیست که هیچ هزینه اضافه ای پرداخت کنید . بلکه فقط با ساخت شناسه کاربری در domain.nanopars.com و ثبت Customer ID در قسمت Move Service پنل قبلی دامین، نسبت به انتقال اقدام نمایید. ولی چنانچه از رجیسترار دیگری اقدام می کنید، هزینه معادل ثبت 1 دامنه را دربر خواهد داشت.

مراحل انتقال دامنه دارای یک پروسه خاص است که به شرح آن میپردازیم :

نحوه انتفال دامنه از یک registrar به نانو پارس دیگر:

قبل از اقدام شما می بایست موارد زیر را رعایت نمایید : مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل 60 روز از ثبت و یا انتقال دامین به شرکت ثبت کننده فعلی گذشته باشد. مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل یک روز تا تاریخ انقضا دامین فرصت باقی مانده باشد. با شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود تماس حاصل نمایید تا دامین شما را unlock کند و همچنین کد authorization را دریافت نمایید. کنترل نمایید که به ایمیل administrator دامین خود دسترسی داشته باشید و ایمیل فعال باشد. سپس با تماس با بخش فروش نانوپارس و یا از طریق کنترل پنل کاربری نسبت به درخواست برای انتقال دامین به نانوپارس اقدام نمایید.

ادامه مراحل به شرح زیر است :

تانوپارس پس از دریافت هزینه انتقال، در خواست انتقال دامنه را برای Registrar شما می فرستد. Registrar شما نامه ای را به ایمیل administrator دامین شما برای تایید این انتقال ارسال می کند که شما می بایست مطابق با دستور العمل ذکر شده در آن ایمیل اقدام نمایید. کل مراحل فوق 5 تا 10 روز به طول می انجامد. پس از انتقال کامل دامین ، شما از طریق کنترل پنل نانوپارس می توانید دامین را مدیریت نمایید.

نحوه انتفال دامنه از Onlinenic.com :

برای انتفال دامنه ای که قبلا توسط هر شرکتی در onlinenic.com به ثبت رسیده است . با شرکت ثبت کننده دامین خود تماس حاصل نمایید و از آنها بخواهید تا دامین شما را به Reseller ID نانوپارس به کد 300100 انتقال دهند. پس از انتقال دامین توسط شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود، تنها 5 روز فرصت دارید تا سفارش انتقال دامنه بدهید و بخش فروش نانوپارس را برای تکمیل عملیات انتقال مطلع نمایید. دامین پس از تایید ما به کنترل پنل شما افزوده خواهد شد.

انتقال دامنه های ir. و .ایران

فرآیند انتقال دامنه هایی که در nic.ir به ثبت رسیده اند بدین صورت است که ابتدا در پنل کاربری در nic.ir وارد می شوید و به قسمت انتقال می روید. چنانچه فروشنده دامنه باشید، نام دامنه ای که می خواهید واگذار کنید وارد می کنید و رمز انتقال را از سایت دریافت می کنید و این رمز را به صورت محرمانه در اختیار خریدار می گذارید.

چنانچه شما خریدار دامنه باشید، نام دامنه مورد نظر و رمزی که دریافت کرده اید را در فیلد مربوطه وارد می کنید و برای پرداخت هزینه انتقال دامنه شناسه na88-irnic را رابط مالی خود قرار می دهید. سپس از بخش ثبت دامنه نانوپارس، درخواست انتقال می دهید و هزینه انتقال را پرداخت می کنید.

بعد از این مراحل بایستی هم خریدار و هم فروشنده مدارک مورد نیاز را به nic.ir که شامل نامه درخواست انتقال و فتوکپی کارت ملی است را ارسال نمایند. پس از تایید موسسه nic دامنه انتقال خواهد یافت.

Printable version
برچسب‌ها: دامنه   انتقال  
  • درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملی
  • شرکت به پرداخت ملت
  • شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • گواهی نامه ایزو
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به گروه شرکت های نانو میباشد . قبل از بازدید از سایت لطفا شرایط و تعهدات ، قوانین ، رویه ها و محدوده مسئولیت سایت را مطالعه فرمایید.
خوراک مطالب نقشه سایت