www.
برخی از مشترکین سرورهای اختصاصی :

ثبت دامنه

در حال حاضر تنها دامنه های com. net. org. info. biz. و دامنه های ایران (ir ) به فروش می رسد. برای سایر دامنه ها با بخش فروش تماس بگیرید.

سفارش دامنه

اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب، ثبت دامنه (Domain Registration) است. هر فرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد. این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحاً با نام دامنه ( Domain) شناخته می شود. دامنه ها دارای پسوندهای متفاوتی هستند. هر پسوند نشان دهنده زمینه کاری و محدوده فعالیت سایت یا صاحب آن دامنه می باشد .

برای اینکه شما بتوانید سایت طراحی شده خود را در دید همگان قرار دهید باید نامی برای آن در نظر بگیرید و آن را بر روی دامنه مورد نظر خود قرار دهید از این طریق مشتری می تواند به سایت شما رجوع کند و از سرویسهای شما با خبر شود و یا سفارش دهد.

نانو پارس کلیه دامنه ها را به نام متقاضی ثبت نموده و کلیه دامنه ها دارای کنترل پنل کامل تحت وب می باشند. شما می توانید از طریق کنترل پنلی که نانو پارس در اختیار شما قرار می دهد به صورت آنلاین در چند دقیقه دامنه مورد نظر خود را با مشخصات دلخواه ثبت نمایید.

راهنمای قبل از خرید

تعرفه های ثبت و تمدید دامنه به شرح زیر است :

توجه : تمامی قیمت ها به روز است

جستجوي دامنه ثبت دامنه تمديد دامنه
Printable version
برچسب‌ها: قیمت   ثبت دامنه  
  • درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملی
  • شرکت به پرداخت ملت
  • شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • گواهی نامه ایزو
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به گروه شرکت های نانو میباشد . قبل از بازدید از سایت لطفا شرایط و تعهدات ، قوانین ، رویه ها و محدوده مسئولیت سایت را مطالعه فرمایید.
خوراک مطالب نقشه سایت