نانو پارس
راهنمای قبل از خرید دامنه
2011/7/3 10:44 - webmaster

ثبت دامنه های عمومی

دامنه های عمومی مانند com , .net , .org. را به راحتی می توانید از بخش ثبت دامنه ، سفارش دهید و پس از پرداخت دامنه خود را تحویل بگیرید.( راهنمای ثبت دامنه های عمومی )

نکته: برای تحویل آنی دامنه های عمومی، طبق مقررات بین المللی بایستی مشخصات خود را به صورت انگلیسی وارد نمایید. در غیر اینصورت بخش فروش نانوپارس، پس از دریافت سفارش و تأئید پرداخت، خود اقدام به ثبت می نماید و دامنه را به شما تحویل می دهد.

نکته: همراه با ایمیل هایی که از سمت nanopars.com دریافت می کنید یک ایمیل دیگر حاوی مشخصات و رمز عبور مربوط به کنترل پنل خود از domain.nanopars.com دریافت خواهید نمود.

ثبت دامنه های ir.

برای ثبت دامنه های ملی مانند ir , .co.ir , .ac.ir. , ابتدا سفارش خود را از قسمت ثبت دامنه در نانوپارس بدهید. در قانون جدید موسسه nic.ir پروسه تأیید دامین از سوی موسسه nic.ir پس از پرداخت دامنه انجام می شود و در غیر اینصورت افراد دیگر می توانند دامنه شما را ثبت کنند. بنابراین پس از سفارش دامنه در نانوپارس صورتحساب خود را پرداخت نمایید. در هنگام سفارش نیک هندل خود را به ما اعلام کنید و اگر صاحب نیک هندل نیستید، قبل از سفارش در نانوپارس به سایت nic.ir مراجعه نمایید و پس از ثبت نام نیک هندل خود را دریافت کنید.( ir. راهنمای ثبت دامنه های )

نانوپارس دامنه شما را پرداخت می کند و منتظر تأییدیه از موسسه nic.ir می ماند. اگر دامنه شما تآیید نشد به شما اعلام می شود که دامنه دیگری ثبت کنید و یا مبلغ واریزی شما به صورت اعتبار در پنل کاربریتان افزوده خواهد شد.

ثبت دامنه های .ایران

این دامنه ها به صورت کاملا فارسی می باشند. مانند نانوپارس.ایران

برای ثبت اینگونه از دامنه ها به سایت nic.ir مراجعه و پس از ورود اقدام به ثبت دامنه مورد نظر نمایید و رابط مالی را na88-irnic قرار دهید. ( راهنمای ثبت دامنه های ملی ) پس از تأئید دامنه از سوی موسسه ایرنیک فرم درخواست پرداخت دامنه را برای ما ارسال نمایید تا صورت حساب پرداخت برای شما ایجاد گردد. پس از پرداخت صورتحساب دامنه شما فعال خواهد شد.

ثبت دامنه های فارسی

این دامنه ها فارسی و با پسوندهای عمومی می باشند. مانند com. نانوپارس

برای ثبت اینگونه از دامنه ها فرم درخواست پرداخت دامنه (را برای ما ارسال نمایید تا صورتحساب پرداخت برای شما ایجاد گردد. پس از پرداخت صورتحساب دامنه شما فعال خواهد شد. (راهنمای ثبت دامنه های فارسی

خدمات و سرویس های رایگان

در صورت خرید دامنه های جهانی از نانو پارس میتوانید از برخی از خدمات و سرویس های رایگان ما استفاده نمایید. برخی از این خدمات رایگان عبارتند از:

  • ایمیل رایگان
  • دی ان اس رایگان
  • انتقال دامنه رایگان

برای استفاده از این خدمات به راهنمای خدمات و سرویس های رایگان مراجعه نمایید.