www.
برخی از مشترکین سرورهای اختصاصی :

نمایندگی دامنه

دامنه

اين سرويس براي طراحان وب , ISP ها , شرکتهاي ارائه دهنده خدمات IT و به طور کلي مراکزو افرادي که داراي مشتري و مراجعه براي ثبت دامنه و يا اختصاص فضا هستند مناسب ميباشد.در اين سرويس شما با پيش سفارش کلي اعتبار براي ثبت دامنه ميتوانيد در هر زمان و مکاني که بوديد به شکل Online و با مراجعه به کنترل پنل ثبت دامنه اختصاصي خودتان نسبت به ثبت سايت و يا تمديد ثبت آن اقدام نماييد براي اينکار هيچ نيازي به تماس با نانو پارس و يا واريز وجه اضافي نداريد علاوه بر اينکه شما تخفيف مناسبي نيز در مقايسه با قيمتهاي ثبت عادي دريافت خواهيد کرد . در اين سيستم شما ميتوانيد به تمامي مشتريان خود کنترل پنل مخصوص براي مديريت دامنه بدهيد و يا به آنها به شکل دسته جمعي ميل بزنيد . مزيت فوق العاده اين سيستم در مقايسه با ديگر سيستمها اين است که شما قابليت ايجاد نماينده فروش اختصاصي را نيز داريد و ميتوانيد خودتان مستقلا نمايندگي فروش ثبت دامنه بدهيد در اين ميان نانو پارس به شکل پنهاني و بدون ذکر نام پشتيبان و حامي شما بوده و شما را براي کسب موفقيت در اين راه ياري مينمايد .

روش کار نمايندگي فروش دامنه

شما با خريد اعتبار کلي که حداقل 50000 تومان ميباشد؛ مي توانيد هر دامنه را با قيمتهاي ذکر شده در جدول تعرفه ها ثبت نمايد. در صورت ثبت هر نوع دامنه مانند .org,.biz,.com,... به نسبت قيمتشان از پنل شما کسر مي شود و هيچ محدوديت زماني براي ثبت دامنه وجود نخواهد داشت در ضمن شما با کنترل پنل اختصاصي خودتان قيمت ثبت را براي مشتريان و نمايندگان فروش خود تعيين مينماييد. شما با پرداخت اين مبالغ پنل خود را به همين مقدار شارژ مي کنيد. هر چه مجموع پرداخت شما بيشتر شود ، درجه نمايندگي شما نيز افزايش و به همان نسبت هزينه تمام شده دامنه ها براي شما کمتر مي شود.

مشاهده جدول قيمت دامنه براي نمايندگان

نکته : دامنه ها توسط Registrar شرکت Directi و UK2 Group ثبت و مديريت آنلاين مي شوند .

جدول درجه نمايندگي با توجه به مجموع پرداخت
شروع نمايندگي دامنه هاي عمومي از 0 تا 499.000 ريال
نماينده درجه 1 دامنه هاي عمومي از 500.000 ریال تا 4.999.000 ريال
نماينده درجه 2 دامنه هاي عمومي از 5.000.000 ریال تا 14.999.000 ريال
نماينده درجه 3 دامنه هاي عمومي از 15.000.000 ریال به بعد

خريد کارت شارژ
برای شارژ اکانت نمایندگی دامنه خود از همان پنل resellerclub> My Billing > Add Funds استفاده کرده و پس از پرداخت صورت حساب خود به صورت آنلاین پنل خود را شارژ نمایید.
آموزش نحوه شارژ اکانت نمایندگی دامنه
Printable version
برچسب‌ها: دامنه   نمایندگی  
  • درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملی
  • شرکت به پرداخت ملت
  • شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • گواهی نامه ایزو
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به گروه شرکت های نانو میباشد . قبل از بازدید از سایت لطفا شرایط و تعهدات ، قوانین ، رویه ها و محدوده مسئولیت سایت را مطالعه فرمایید.
خوراک مطالب نقشه سایت