www.
برخی از مشترکین سرورهای اختصاصی :

راهنمای قبل از خرید سرور اختصاصی

سرورهای اختصاصی نانو پارس در چندین دیتاسنتر امریکا هستند و به دو دسته کلی پهنای باند محدود و پهنای باند نامحدود تقسیم بندی شده اند.

سرورهای با پهنای باند محدود

این سرورها دارای کارت شبکه 10 مگابیت، 100 مگابیت و 1 گیگابیت می توانند باشند ولی پهنای باند مجاز قابل استفاده در هر ماه 4000 گیگابایت است که می توانید این مقدار را در هنگام پیکربندی سرور افزایش دهید. لازم به ذکر است این سرور ها دارای کنترل پنل مجزای اختصاصی هستند.

کنترل پنل

امکانات کنترل پنل

برخی از مهمترین امکانات کنترل پنل سرور ها در ادامه ذکر شده است

سرور را ریست نمایید

سرور را ریست نمایید

پهنای باند مصرفی خود را ببینید

پهنای باند مصرفی خود را ببینید

PTR رکورد تعریف نمایید

PTR رکورد تعریف نمایید

مشخصات سرور را بازدید کنید

مشخصات سرور را بازدید کنید

همچنین این سرورها دارای پشتیبانی کامل بوده و هر نوع تغییر، تعمیر و ارتقا امکان پذیر است. برای مشاهده لیست خدمات و قیمت های پشتیبانی به این صفحه مراجعه کنید.

سرورهای با پهنای باند نامحدود

این سرورها نیز با کارت شبکه 10 مگابیت تا 100 گیگا بیت ارایه می شوند و شما هیچ محدودیت پهنای باند مصرفی در ماه نخواهید داشت.در این سرور ها تنها نصب سیستم عامل و ریست سرور به صورت رایگان انجام می شود و در صورت بروز هر گونه مشکلی هیچ پشتیبانی انجام نمی گیرد.

چنانچه سروری لازم دارید که در لیست سرورهای نانو پارس موجود نیست می توانید از اینجا سفارش دهید و سرور مورد نیاز خود را پیکر بندی کنید.

Printable version
برچسب‌ها: سرور اختصاصی   راهنما  
  • درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملی
  • شرکت به پرداخت ملت
  • شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • نماد اعتماد الكترونيكي
  • گواهی نامه ایزو
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به گروه شرکت های نانو میباشد . قبل از بازدید از سایت لطفا شرایط و تعهدات ، قوانین ، رویه ها و محدوده مسئولیت سایت را مطالعه فرمایید.
خوراک مطالب نقشه سایت